آموزش ویژوال بیسیک اورانوس

 

آموزش ساخت پوسته در  VB.NET

  SuniSoft Skin In VB.NET


 


در این بخش از آموزش که از سری آموزش VB.NET میباشد، نحوه افزودن پوسته به برنامه های نوشته شده را می آموزید.مطمئنا برنامه های زیادی دیده اید که قابلیت تغییر پوسته دارند و شما هم اون لحظه آرزو میکردید که ای کاش برنامه ای که من نوشتم این قابلیت را داشت. ما با این آموزش آرزوی شما را محقق میکنیم. با اضافه کردن این قابلیت به برنامه خود میتونید قدرت برنامه نویسی خود را به کاربری که قراه از برنامه شما استفاده کنه نشون میدید.

در این آموزش شما با کامپوننت SuniSoft آشنا شده و میتونید توسط اون به برنامه خود قابلیت انتخاب پوسته را اضافه کنید.این آموزشی که پیش روی شماست برای اولین بار توسط شرکت اورانوس تولید شده است و نمونه دیگری ندارد.

در این آموزش به صورت عملی با پروژه ساخت اسکین آشنا شده و به صورت عملی می آموزید که چگونه قابلیت انتخاب پوسته را به برنامه خود اضافه کنید. برای اینکه بیشتر با قابلیت انتخاب پوسته آشنا بشید به عکس زیر توجه کنید.همانطور که در عکس مشخص هست با عوض کردن پوسته شکل و شمایل فرم عوض میشود.این قابلیت را میتوانید به کل فرم های موجود در برنامه تعمیم دهید، به طوری که با یک بار تعویض پوسته کلیه فرم های شما تغییر کند.


 این آموزش در 3 بخش مجزا ارائه شده است


جهت مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود رایگان کلیک کنید


 


 همچنین آموزش سطح بعدی به نام آموزش تبدیل متن به گفتار در Text To Speech In VB.NET هم تولید شده است


 

 

منبع: سایت اورانوس تاک