آموزش ویژوال بیسیک اورانوس

آموزش ساخت پروژه کارمندان با دیتابیس اکسس


در سی شارپ دات نت


 با مجموعه های آموزشی اورانوس برنامه نویسی فقط یک آرزوی دست نیافتنی نیست ....


 

زبان سی شارپ دات نت یکی از  معروفترین , بهترین , پر کاربرد ترین و قدرتمند ترن زبانهای برنامه نویسی در جهان می باشد .


زیبایی نام سی شارپ و تلفیق آن با قدرت نامحدودی که در  زبان برنامه نویسی به شما می دهد بی شک این زبان را به پرطرفدارترین زبان برنامه نویسی در سطح دنیا مبدل ساخته است.

اگر بدنیال این هستید که برنامه نویس شوید ولی تا کنون موفق نشده اید، با مجموعه های آموزشی اورانوس می توانید براحتی و با کمی تلاش در کمترین زمان برنامه نویسی را بطور حرفه ای یاد بگیرید.

در بخش های قبلی آموزش بانک اطلاعاتی اکسس را آموختید و نحوه ساخت دیتابیس و استفاده در سی شارپ را یادگرفتید.در این آموزش تونستید یک دفترچه تلفن بنویسید که برنامه ساده ای بود و در ساخت آن از یک فرم استفاده شده بود.

حال در این سطح از آموزش ، نحوه ساخت پروژه کارمندان که یک برنامه پیشرفته تر نسبت به دفترچه تلفن میباشد را یاد میگیرید .این پروژه تعداد فرم های بیشتری دارد و مفاهیم پیشرفته تر کار با پایگاه داده را به صورت عملی همراه با پروژه دربرمیگیرد

این آموزشی که پیش رو دارید به قدری کامل و جامع هست که با دیدن این آموزش میتوانید به صورت حرفه ای برنامه های مبتنی بر پایگاه داده بنویسید و قدرت برنامه نویسی خود را به رخ یگران بکشید.
به همراه این آموزش سورس پروژه کارمندان هم قرار داده شده است که فقط ارزش این سورس چند میلیون تومان قیمت دارد که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده ایم.


این آموزش در 3 سطح تولید شده استجهت مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود رایگان کلیک کنید


 
همچنین آموزش سطح بعدی به نام آموزش طراحی گزارش با  Stimulsoft در سی شارپ  نیز تولید شده است

 


منبع: سایت اورانوس تاک